kchhakhabar.com

गृहपृष्ठ पूर्वाञ्चल बिशेष मुटुरोगी पत्रकार राईलाई सहयोग जुटाइँदै

मुटुरोगी पत्रकार राईलाई सहयोग जुटाइँदै

इटहरी, error गते

दमकमा कार्यरत पत्रकारले आफ्ना सहकर्मी धनकुटाका अग्रज पत्रकार सञ्जयसन्तोषी राईको उपचारका लागि सहयोग जुटाउन थालेका छन् । विहिबार सम्पन्न भेलाले पत्रकार राईको उपचारमा सक्दो सहयोग गर्न अभियान सञ्चालन गरेका हुन् । भेलाले विष्णु सुब्बाको संयोजकत्वमा पाँच सदस्यीय एक सहयोग समिति गठन गरी सहयोग रकम संकलन गर्न थालिएको छ ।

सो समितिको सदस्यमा कमन देवान, गिरीराज भट्टराई, टीकाराम उप्रेती र दिलकुमार लावती रहनुभएको छ । नेपाल पत्रकार महासंघका पूर्व केन्द्रीय उपसभापति समेत रहेका अग्रज पत्रकार राईको एक साता अघि काठमाडौँस्थित शहिद गंगालाल हृदयरोग निवारण केन्द्रमा मुटुको जटिल शल्यक्रिया सम्पन्न भएको थियो ।

राईको थप उपचार गर्न रकम अभाव भएकाले त्यसमा थोरै भएपनि राहत पुर्याउन सहयोग जुटाउन थालिएको र त्यो सहयोग रकम दशैँअगावै पीडित राईसम्म पु¥याउने संयोजक सुब्बाले बताए ।

संयोजक सुब्बाका अनुसार पत्रकार राईको उपचारमा सहयोग गरिदिन पत्रकार तथा शुभेच्छुकलाई आग्रह गरिएको छ । यसरी संकलित भएको रकम दाताको नामावली स्थानीय पत्रिकामा प्रकाशित गरिने संयोजक सुब्बाले जनाए । त्यसमा पत्रकार गिरीराज भट्टराई र संयोजक सुब्बाले जनही रु एक हजार सहयोग दिएका  छन् ।

यस खबरमा तपाईंको प्रतिकृया